Kominek portalowy Dover granit Star Galaxy z wkładem elektrycznym

6 592,00 zł brutto

7 990,00 zł brutto

  • GRATIS
  • Na zamówienie
  • Dover 2
  • Na zamówienie

  • Kaflaki.pl

Opis

Portal kominkowy angielski wykonany z granitu Star Galaxy.

Kominek portalowy z wkładem elektrycznym, który wyposażony jest w:
- termowentylator,
- termostat,
- programator czasowy,
- elektroniczny wyświetlacz,
- pilot zdalnego sterowania.
Wkład elektryczny posiada efekt płomienia Optiflame LED z paleniskiem płonące polana podświetlanym diodami LED, w dodatku efekt świetlny niezależny od trybu grzania, za pomocą technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h!

Kominek portalowy z wkładem elektrycznym z efektem Optiflame® wyposażone są w będący innowacyjnym rozwiązaniem, opatentowany efekt płomieni.
Powstaje on dzięki odpowiedniemu odbiciu światła oraz zastosowaniu imitacji paleniska żarzącego się drewna, polan, prawdziwego węgla lub ozdobnych kamieni.
Dodatkowo, realizm, z jakim imitowane są płomienie ognia, zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dodatkowo na wyposażeniu kominka portalowego z wkładem elektrycznym są 3 elementy 100x30 cm, które można dowolnie dociąć żeby uzupełnić przestrzeń między wkładem a otworem portalu.

Kominki portalowe z wkładem elektrycznym z efektem Optiflame LED spełniają najwyższe kryteria jakości pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.

Każdy produkt który jest wykończeniem kominka, jest wykonywany ręcznie i precyzyjnie. 
Pozwolą stworzyć niepowtarzalną, przytulną atmosferę, rozświetlą wnętrze domu, wprowadzą nastrój intymności. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, mogą być montowane w dowolnym miejscu, przewód kominowy ani wentylacyjny nie jest konieczny. Jednak tym, na co zwrócić należy szczególną uwagę jest uzyskany, niepowtarzalny efekt świetlny Optiflame®.

Głośnik syntetyzator akustyczny emitujący efekt palonego drzewa dźwięku płonącego drewna - w zestawie!

Portal kominkowy nie zawiera w komplecie elementów czopucha.
Portal dostarczany jest w elementach do samodzielnego złożenia.

Kamień naturalny użyty w obudowach jest produktem niepowtarzalnym i posiada cechy charakterystyczne właściwe wyłącznie dla danej partii materiału.
Dlatego kolorystyka w zakresie odcieni, przeżyleń i plam występujące na obudowie ze zdjęcia mogą odbiegać od obudowy znajdującej się w sprzedaży.
Ze względu na ograniczone możliwości techniki drukarskiej, przedstawioną kolorystykę obudów należy traktować jako przybliżoną.

Dane techniczne

SZEROKOŚĆ 120
WYSOKOŚĆ 114
GŁĘBOKOŚĆ 25

Kolory marmurów

Napisz opinię

Kominek portalowy Dover granit Star Galaxy z wkładem elektrycznym

Kominek portalowy Dover granit Star Galaxy z wkładem elektrycznym

Dostawa gratis!

Polecane produkty

MASZ NA ZWROT AŻ 28 DNI

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.piecykowo.com.pl są fabrycznie nowe, posiadają oryginalne opakowania producenta i przeznaczone są do sprzedaży na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Wszystkie towary objęte są gwarancją Producenta. Masz prawo dokonać zwrotu każdego zakupionego produktu w naszym sklepie, w tym celu konieczne jest, aby w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zgłosisz chęć odstąpienia od zakupu – wystarczy przesłać uzupełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość na nasz adres email: poczta@piecykowo.com.pl Kolejne 14 dni masz na spakowanie i odesłanie towaru (nie dotyczy zakupów z numerem NIP). Jeśli będziesz chcieć nasz kurier odbierze towar, który chcesz zwrócić