Kominek portalowy Boston biały marmur z wkładem elektrycznym

8 885,00 zł brutto

10 857,00 zł brutto

  • GRATIS
  • Na zamówienie
  • 034 2
  • Na zamówienie

  • Kaflaki.pl

Opis

Stylowa fasada kominkowa wykonana z białego marmuru. Kominek charakteryzuje się delikatnym żłobieniem nadproża i półkolumnami podkreślającymi jego klasyczny styl.

Kominek portalowy z wkładem elektrycznym, który wyposażony jest w:
- termowentylator,
- termostat,
- programator czasowy,
- elektroniczny wyświetlacz,
- pilot zdalnego sterowania.
Wkład elektryczny posiada efekt płomienia Optiflame LED z paleniskiem płonące polana podświetlanym diodami LED, w dodatku efekt świetlny niezależny od trybu grzania, za pomocą technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h!

Kominek portalowy z wkładem elektrycznym z efektem Optiflame® wyposażone są w będący innowacyjnym rozwiązaniem, opatentowany efekt płomieni.
Powstaje on dzięki odpowiedniemu odbiciu światła oraz zastosowaniu imitacji paleniska żarzącego się drewna, polan, prawdziwego węgla lub ozdobnych kamieni.
Dodatkowo, realizm, z jakim imitowane są płomienie ognia, zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Dodatkowo na wyposażeniu kominka portalowego z wkładem elektrycznym są 3 elementy 100x30 cm, które można dowolnie dociąć żeby uzupełnić przestrzeń między wkładem a otworem portalu.

Kominki portalowe z wkładem elektrycznym z efektem Optiflame LED spełniają najwyższe kryteria jakości pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.
Każdy produkt który jest wykończeniem kominka, jest wykonywany ręcznie i precyzyjnie. 
Pozwolą stworzyć niepowtarzalną, przytulną atmosferę, rozświetlą wnętrze domu, wprowadzą nastrój intymności. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, mogą być montowane w dowolnym miejscu, przewód kominowy ani wentylacyjny nie jest konieczny. Jednak tym, na co zwrócić należy szczególną uwagę jest uzyskany, niepowtarzalny efekt świetlny Optiflame®.

Głośnik syntetyzator akustyczny emitujący efekt palonego drzewa dźwięku płonącego drewna - w zestawie!Portal kominkowy nie zawiera w komplecie elementów czopucha.

Portal dostarczany jest w elementach do samodzielnego złożenia.

Kamień naturalny użyty w obudowach jest produktem niepowtarzalnym i posiada cechy charakterystyczne właściwe wyłącznie dla danej partii materiału.
Dlatego kolorystyka w zakresie odcieni, przeżyleń i plam występujące na obudowie ze zdjęcia mogą odbiegać od obudowy znajdującej się w sprzedaży.
Ze względu na ograniczone możliwości techniki drukarskiej, przedstawioną kolorystykę obudów należy traktować jako przybliżoną.

Dane techniczne:

SZEROKOŚĆ 158
WYSOKOŚĆ 120
GŁĘBOKOŚĆ 30

Kolory marmurów

Napisz opinię

Kominek portalowy Boston biały marmur z wkładem elektrycznym

Kominek portalowy Boston biały marmur z wkładem elektrycznym

Dostawa gratis!

MASZ NA ZWROT AŻ 28 DNI

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.piecykowo.com.pl są fabrycznie nowe, posiadają oryginalne opakowania producenta i przeznaczone są do sprzedaży na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Wszystkie towary objęte są gwarancją Producenta. Masz prawo dokonać zwrotu każdego zakupionego produktu w naszym sklepie, w tym celu konieczne jest, aby w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zgłosisz chęć odstąpienia od zakupu – wystarczy przesłać uzupełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość na nasz adres email: poczta@piecykowo.com.pl Kolejne 14 dni masz na spakowanie i odesłanie towaru (nie dotyczy zakupów z numerem NIP). Jeśli będziesz chcieć nasz kurier odbierze towar, który chcesz zwrócić