BORAS II AL. Z WYMIENNIKIEM antracyt/ srebrny HAAS+SOHN Piec kominkowy

4 265,93 zł brutto

-10%

4 739,92 zł brutto

  • GRATIS
  • Na zamówienie
  • 0432915200000
  • do III tygodni

  • HAAS+SOHN

Opis

Piece kominkowe HAAS+SOHN nie służą wyłącznie do wygodnego i przytulnego ogrzewania domu, ale zapewniają również (dzięki innowacyjnej technologii) optymalne spalanie i doskonały komfort obsługi. Stanowią dzięki temu elegancki element umeblowania pomieszczenia.

Ponieważ zapewniają one oszczędność kosztów i są ekologiczną alternatywą dla innych systemów ogrzewania — przede wszystkim w okresie przejściowym —piece kominkowe firmy HAAS+SOHN są produktem pomyślanym na przyszłość.

Ich nowoczesny albo tradycyjny styl, najróżniejsze wykonania i design poszczególnych modeli spełnią wszystkie Państwa życzenia.

KORZYŚCI DLA UŻYTKOWNIKA:

✓ prosta i wygodna obsługa
✓ automatyczna kontrola temperatury w pomieszczeniu
✓ 24 godziny ciągłej pracy
✓ maksymalna oszczędność kosztów ogrzewania
✓ niezwykle cicha praca
✓ duże przeszklenie, elegancki efekt palenia prawdziwego drewna opałowego


Nowoczesny piec na pellet  BORAS z wymiennikiem, o prostym kształcie i nowoczesnym wyglądzie.

Parametry techniczne:

Skuteczność: 82 %
Moc:  3,3-10,5 kW
Moc wymiennika:  7,6 kW
Wymiary:   1194/500/595 mm
Waga:  129 kg
Wyprowadzenie kanału dymnego: górne, tylne  Ø 150
Minimalny ciąg komina:   12 Pa
Zdolność grzewcza:   188 m3

Trójstopniowe spalanie

Maksymalna oszczędność kosztów ogrzewania: dzięki trójstopniowemu spalaniu oszczędzającego paliwo, w procesie dopalane są resztki gazów, które niewykorzystane w zwykłym urządzeniu ulatują przez komin.

Zewnętrzne doprowadzenie powietrza (CPV) – idealne dla domu niskoenergetycznego

Możliwość doprowadzenia powietrza do spalania z zewnątrz. Nie wykorzystuje się ogrzanego powietrza z pomieszczenia. Bardzo korzystne rozwiązanie dla dobrze izolowanych cieplnie pomieszczeń.

Oczyszczanie wymiennika – łatwe i bez brudzenia

Patentowana technologia czyszczenia wymiennika. Unikalny system komfortowego czyszczenia wymiennika typu N, chroniony przez Urząd Ochrony Własności Przemysłowej Republiki Czeskiej, jako wzór użytkowy.

PIECE KOMINKOWE Z WYMIENNIKIEM = IDEALNE ROZWIĄZANIE PODŁĄCZENIA DO ISTNIEJĄCEGO UKŁADU GRZEWCZEGO W POŁĄCZENIU NP. Z PIECEM GAZOWYM CZY ELEKTRYCZNYM. 

❙ Pozwalają na wykorzystanie części ciepła emitowanego przez korpus pieca bezpośrednio do ogrzewania pomieszczenia, zaś nadmiar ciepła przekazywany jest do systemu ogrzewania centralnego. 
❙ Doskonałe rozwiązanie na okres przejściowy, obniżające koszty ogrzewania i energię. 
❙ Część ciepła wykorzystana jest bezpośrednio do ogrzewania pomieszczenia, w którym ustawiono piec C). 
❙ Reszta przechowywana jest w zbiorniku buforowym , który podgrzewany może być również z innych źródeł — jak np. panele solarne i kotły 
❙ Według zapotrzebowania ciepło ze zbiornika buforowego przekazywane jest do systemu CO (grzejników)  lub zostanie przeznaczone na ogrzewanie CWU.
 
Ostrzeżenie: Eksploatacja pieca z wymiennikiem niepodłączonym do instalacji grzewczej jest zabroniona. Podłączenie do instalacji grzewczej powinna wykonać firma wyspecjalizowana. 

(+)  Piecem kominkowym z wymiennikiem można tanio ogrzewać przy równoczesnej ochronie środowiska. 

Dane techniczne

Dolot powietrza zewnętrznego Opcja / standard
Moc nominalna 9 - 11 kW
Ekoprojekt Tak
Średnica wylotu spalin (mm) 150

Napisz opinię

BORAS II AL. Z WYMIENNIKIEM antracyt/ srebrny HAAS+SOHN Piec kominkowy

BORAS II AL. Z WYMIENNIKIEM antracyt/ srebrny HAAS+SOHN Piec kominkowy

Dostawa gratis!

MASZ NA ZWROT AŻ 28 DNI

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.piecykowo.com.pl są fabrycznie nowe, posiadają oryginalne opakowania producenta i przeznaczone są do sprzedaży na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Wszystkie towary objęte są gwarancją Producenta. Masz prawo dokonać zwrotu każdego zakupionego produktu w naszym sklepie, w tym celu konieczne jest, aby w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zgłosisz chęć odstąpienia od zakupu – wystarczy przesłać uzupełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość na nasz adres email: poczta@piecykowo.com.pl Kolejne 14 dni masz na spakowanie i odesłanie towaru (nie dotyczy zakupów z numerem NIP). Jeśli będziesz chcieć nasz kurier odbierze towar, który chcesz zwrócić