Grzejnik żeliwny Windsor bez nóżki VIADRUS 350/180

220,00 zł tax incl.

 • 15 zł
 • Available
 • WINDSOR 27 062
 • Do ustalenia

 • VIADRUS

More info

Grzejnik Windsor firmy Viadrus to zdecydowanie najbardziej luksusowy grzejnik żeliwny. Jego wygląd i charakter czyni go niezastąpionym i jednocześnie wyjątkowym w przypadku montażu w zabytkowych lub klasycznych wnętrzach, a wersja z kunsztownie zdobioną powierzchnią żeber zadowoli gust nawet najbardziej wymagającego Inwestora. Jednocześnie grzejnik można doposażyć w niebanalnie wykończoną, wzorowaną na stylu retro armaturę przyłączeniową, która perfekcyjnie dopełni rolę grzejnika Windsor, jako źródła ciepła i elementu ozdobnego w jednym.

 • praktycznie nieograniczona żywotność
 • możliwość zastosowania baterii wg zapotrzebowania na moc
 • w grzejnikach skręcanych fabrycznie możliwość zamówienia w dowolnym kolorze
 • możliwość dodatkowej zmiany mocy (przez zmianę ilości członów)
 • grzejnik produkowany w odlewniach Viadrus z trwałych członów, z wysokiej jakości żeliwa
 • 10 lat gwarancji producenta na grzejniki skręcane fabrycznie

Dzięki modułowej budowie i kilku wariantom wysokości, grzejnik Windsor idealnie komponuje się z architekturą niemalże każdego pomieszczenia. Wysokość grzejnika to 455 mm lub nawett 705 mm w wersji do powieszenia oraz 513 mm lub 765 mm w przypadku wersji z bogato zdobionymi nóżkami. W zależności od zapotrzebowania na moc, grzejniki można skręcać w zestawy od 3 do 19 żeber. 

Zestaw grzejników Windsor jest zasilany podłączeniem bocznym. Dostępne również ozdobne głowice termostatyczne w stylu retro dają możliwość na dokładną i niezawodną regulację temperatury w ogrzewanych pomieszczeniach.

W naszej ofercie znajduje się również malowanie grzejnika na dowolny kolor z palety RAL, co pozwala na uzyskanie tysięcy wariantów kolorystycznych i wkomponowanie grzejnikaWindsor do wystroju każdego pomieszczenia. Standardowo grzejnik malowany jest na kolor srebrny RAL 9007, farba WECOFAN.

Winsdor%20Dane%20tech.jpg

Podana cena dotyczy opisanego produktu, na zdjęciach produktu mogą występować dodatkowe elementy instalacji które są dostępne w naszym sklepie.

Write a review

Grzejnik żeliwny Windsor bez nóżki VIADRUS 350/180

Grzejnik żeliwny Windsor bez nóżki VIADRUS 350/180

Grzejniki retro ogrzewają klasyczne wnętrza, przy użyciu tradycyjnego materiału w nie starzejącym się wzornictwie.

MASZ NA ZWROT AŻ 28 DNI

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.piecykowo.com.pl są fabrycznie nowe, posiadają oryginalne opakowania producenta i przeznaczone są do sprzedaży na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Wszystkie towary objęte są gwarancją Producenta. Masz prawo dokonać zwrotu każdego zakupionego produktu w naszym sklepie, w tym celu konieczne jest, aby w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zgłosisz chęć odstąpienia od zakupu – wystarczy przesłać uzupełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość na nasz adres email: poczta@piecykowo.com.pl Kolejne 14 dni masz na spakowanie i odesłanie towaru (nie dotyczy zakupów z numerem NIP). Jeśli będziesz chcieć nasz kurier odbierze towar, który chcesz zwrócić