Grzejnik żeliwny KALOR VIADRUS 350/160

72,00 zł tax incl.

 • 15 zł
 • Available
 • KALOR 3 042
 • Do ustalenia

 • VIADRUS

More info

Grzejnik żeliwny Kalor to standardowy model grzejnika żeliwnego produkowanego przez Firmę Viadrus. Niska pojemność wodna, ponadczasowe wzornictwo oraz łatwość w utrzymaniu w czystości czynią go najczęściej wybieranym z pośród produktu firmy Viadrus. Zestaw grzejników Kalor może być zasilany podłączeniem bocznym, krzyżowym lub dolnym. W naszej ofercie znajduje się również malowanie grzejników na dowolny kolor z palety RAL, dzięki czemu jest możliwość uzyskania tysięcy wariantów kolorystycznych i wkomponowania grzejnika Kalor do wystroju każdego pomieszczenia.

 • praktycznie nieograniczona żywotność
 • możliwość zastosowania baterii wg zapotrzebowania na moc
 • w grzejnikach skręcanych fabrycznie możliwość zamówienia w dowolnym kolorze
 • możliwość dodatkowej zmiany mocy (przez zmianę ilości członów)
 • grzejnik produkowany w odlewniach Viadrus z trwałych członów, z wysokiej jakości żeliwa
 • 10 lat gwarancji producenta na grzejniki skręcane fabrycznie

Dzięki modułowej budowie i kilku wariantom wysokości, grzejnik Kalor idealnie komponuje się z architekturą niemalże każdego pomieszczenia. Wysokość grzejnika waha się od 430 mm do 980 mm. W zależności od zapotrzebowania na moc, grzejnik można skręcać w zestawy od 2 do 30 żeber. 

Zestaw grzejników Kalor może być zasilany podłączeniem bocznym, krzyżowym lub dolnym. Dolne zasilenie wymaga użycia zestawu dwóch żeber ze zintegrowanym zaworem ITV, który fabrycznie wyposażony jest w uniwersalną wkładkę zaworową, pozwalającą na prostą regulację temperatury w pomieszczeniu przy użyciu dowolnej kompatybilnej głowicy termostatycznej. 

W naszej ofercie znajduje się malowanie grzejników na dowolny kolor z palety RAL, co pozwala na uzyskanie tysięcy wariantów kolorystycznych i wkomponowanie grzejnika Kalor do wystroju każdego pomieszczenia. 

Bohemia.jpg

Podana cena dotyczy opisanego produktu, na zdjęciach produktu mogą występować dodatkowe elementy instalacji które są dostępne w naszym sklepie.

Write a review

Grzejnik żeliwny KALOR VIADRUS 350/160

Grzejnik żeliwny KALOR VIADRUS 350/160

Grzejniki Kalor stanowią najbardziej popularny wariant grzejników żeliwnych z firmy Viadrus.

MASZ NA ZWROT AŻ 28 DNI

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.piecykowo.com.pl są fabrycznie nowe, posiadają oryginalne opakowania producenta i przeznaczone są do sprzedaży na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Wszystkie towary objęte są gwarancją Producenta. Masz prawo dokonać zwrotu każdego zakupionego produktu w naszym sklepie, w tym celu konieczne jest, aby w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zgłosisz chęć odstąpienia od zakupu – wystarczy przesłać uzupełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość na nasz adres email: poczta@piecykowo.com.pl Kolejne 14 dni masz na spakowanie i odesłanie towaru (nie dotyczy zakupów z numerem NIP). Jeśli będziesz chcieć nasz kurier odbierze towar, który chcesz zwrócić