TERAZ TEN KOMINEK MOŻESZ KUPIĆ TANIEJ! Ten produkt może być tańszy o 15% - cena dilerska z 8% VAT DZWOŃ: 534 651 323

Grill ogrodowy NORMAN SIESTA EXCLUSIV

Grill ogrodowy NORMAN SIESTA EXCLUSIV

1 999,00 zł tax incl.

  • GRATIS
  • Available
  • Hogar
  • 14 dni

  • HITZE

More info

Kominek ogrodowy - Grill SIESTA  - Niepowtarzalne meble ogrodowe

Elegancki grill ogrodowy czeskiej firmy NORMAN z serii EXSCLUSIV.

Ścianki oraz półki wykonane z marmurowego grysu w kolorze kamienia białego płukanego, spojonego specjalnym żaroodpornym betonem, który jest odporny na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych.

Dekoracyjne, wyłożony mrozoodpornymi płytkami o zwiększonej trwałości, które ułatwiają czyszczenie powierzchni, jednocześnie zapewniając estetyczny wygląd.

Obok komory paleniska umieszczony został wygodny oraz łatwy do utrzymania w czystości blat roboczy, dzięki któremu wszystko mamy „pod ręką”.

Jednocześnie kominek ogrodowy posiada trwały ruszt (o wymiarach 50x38 cm), który znajduję się na ergonomicznej wysokości, dzięki czemu można go wyjmować i w zależności od potrzeb umieszczać bliżej lub dalej ognia.

Warto podkreślić, że grille są tak skonstruowane, że można je łatwo zmontować bez specjalistycznej wiedzy, narzędzi i materiałów, dzięki czemu można być bohaterem we własnym domu...

Dodatkowa prostokątna podstawa pod kominkiem ogrodowym separuje grill od podłoża i pozwala na przechowywanie blisko drewna.

Mimo solidnego wykonania grill SIESTA wygląda wyjątkowo lekko, co sprawiają, że jest on nie tylko wygody w użytkowaniu, ale również ozdabia ogród i wspaniale sprawdza się jako centralny punkt podczas spotkań w gronie najbliższych.


Zalety grilla:

- możliwość palenia zarówno drewnem jaki węglem drzewnym;

- doprowadzenie powietrza do paleniska od dołu, co ułatwia rozpalanie oraz spalanie paliwa;

- palenisko pokryte płytkami szamotowymi,natomiast płyta przed paleniskiem płytkami mrozoodpornymi co zwiększa jego trwałość;

- łatwe i szybkie czyszczenie dzięki wyjmowanemu popielnikowi wykonanemu ze stali nierdzewnej;

- wykonany z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu grill nie odbarwia się;

- miejsce pod grillem do przechowywania drewna oraz węgla drzewnego.


Dane techniczne:

Wariant EXCLUSIV
Wysokość: 183 cm
Szerokość: 110 cm
Głębokość: 73cm
Waga: 508 kg

Zamówienia na produkty NORMAN są realizowane wyłącznie przy formie płatności: PRZEDPŁATA.

Write a review

Grill ogrodowy NORMAN SIESTA EXCLUSIV

Grill ogrodowy NORMAN SIESTA EXCLUSIV

Customers who bought this product also bought:

MASZ NA ZWROT AŻ 28 DNI

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.piecykowo.com.pl są fabrycznie nowe, posiadają oryginalne opakowania producenta i przeznaczone są do sprzedaży na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Wszystkie towary objęte są gwarancją Producenta. Masz prawo dokonać zwrotu każdego zakupionego produktu w naszym sklepie, w tym celu konieczne jest, aby w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zgłosisz chęć odstąpienia od zakupu – wystarczy przesłać uzupełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość na nasz adres email: poczta@piecykowo.com.pl Kolejne 14 dni masz na spakowanie i odesłanie towaru (nie dotyczy zakupów z numerem NIP). Jeśli będziesz chcieć nasz kurier odbierze towar, który chcesz zwrócić