Obudowa SIERRA do paleniska AQF 02

1 275,00 zł brutto

  • GRATIS
  • Na zamówienie
  • SIERRA do AQF 02
  • 7 dni

  • Kratki.pl

Opis

Zalety

SIERRA do paleniska gazowego  nie wymagają skomplikowanej instalacji ani podłączenia do przewodu kominowego, jest prosty w montażu oraz w obsłudze.
SIERRA do paleniska gazowego to również doskonałe rozwiązanie na aranżacji ogrodu, patio czy na tarasie, ponieważ produkt umożliwia realizację najbardziej oryginalnych pomysłów.

Solidna konstrukcja wykonana ze stali, malowana jest wysokiej jakości farbami proszkowymi w kolorze czarny mat, a prosta forma obudowy SIERRA doskonale wpisuje się w nowoczesny styl.

Ogień widoczny z trzech stron nie pozostanie niezauważony podczas spotkań w gronie rodziny i znajomych.Dane techniczne

Waga (kg) 63,0
Materiał wykonania stal

rys-tech-obudowa-sierra-palenisko-aqf-02

Napisz opinię

Obudowa SIERRA do paleniska AQF 02

Obudowa SIERRA do paleniska AQF 02

Dostawa gratis!

Polecane produkty

MASZ NA ZWROT AŻ 28 DNI

Wszystkie produkty dostępne na stronie www.piecykowo.com.pl są fabrycznie nowe, posiadają oryginalne opakowania producenta i przeznaczone są do sprzedaży na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Wszystkie towary objęte są gwarancją Producenta. Masz prawo dokonać zwrotu każdego zakupionego produktu w naszym sklepie, w tym celu konieczne jest, aby w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zgłosisz chęć odstąpienia od zakupu – wystarczy przesłać uzupełniony formularz odstąpienia od umowy zawartej na odległość na nasz adres email: poczta@piecykowo.com.pl Kolejne 14 dni masz na spakowanie i odesłanie towaru (nie dotyczy zakupów z numerem NIP). Jeśli będziesz chcieć nasz kurier odbierze towar, który chcesz zwrócić