Kominki portalowe

Kominek portalowy z wkładem elektrycznym, który wyposażony jest w:
- termowentylator,
- termostat,
- programator czasowy,
- elektroniczny wyświetlacz,
- pilot zdalnego sterowania.
Wkład elektryczny posiada efekt płomienia Optiflame LED z paleniskiem płonące polana podświetlanym diodami LED, w dodatku efekt świetlny niezależny od trybu grzania, za pomocą technologii LED wydatnie obniża koszt użytkowania efektu płomienia – koszt pracy efektu świetlnego wynosi ok. 1 gr/1 h!

W ofercie naszego sklepu posiadamy również bogatą kolorystykę marmurów - kremowe kominki, białe kominki, czarne kominki, brązowe kominki, kominki z trawertynu. Takie kolory jakie daje możliwość naturalnego kamienia.

Dodatkowo wszystkie modele mogą zostać przez nas wykonane z dowolnego kamienia i w wybranej przez Klienta kolorystyce, co umożliwia dopasowanie ich do wystroju wnętrza.

Bogata oferta naszego sklepu pozwoli Państwu na wybór kominka, który idealnie będzie pasował do wybranego przez Państwa pomieszczenia. 
Wszystkie modele mogą również zostać dopasowane do posiadanego przez inwestora wkładu kominkowego lub do sytuacji montażowej. 

Kominki portalowe z wkładem elektrycznym z efektem Optiflame® wyposażone są w będący innowacyjnym rozwiązaniem, opatentowany efekt płomieni.
Powstaje on dzięki odpowiedniemu odbiciu światła oraz zastosowaniu imitacji paleniska żarzącego się drewna, polan, prawdziwego węgla lub ozdobnych kamieni.
Dodatkowo, realizm, z jakim imitowane są płomienie ognia, zachwyci nawet najbardziej wymagających użytkowników.


Kominki portalowe z wkładem elektrycznym z efektem Optiflame LED spełniają najwyższe kryteria jakości pod względem funkcjonalnym, jak i estetycznym.
Każdy produkt który jest wykończeniem kominka, jest wykonywany ręcznie i precyzyjnie.
Pozwolą stworzyć niepowtarzalną, przytulną atmosferę, rozświetlą wnętrze domu, wprowadzą nastrój intymności. W przeciwieństwie do tradycyjnych kominków, mogą być montowane w dowolnym miejscu, przewód kominowy ani wentylacyjny nie jest konieczny. Jednak tym, na co zwrócić należy szczególną uwagę jest uzyskany, niepowtarzalny efekt świetlny Optiflame®.