Zestawy do rekuperacji

W ofercie naszego sklepu internetowego znajdziecie Państwo zestaw, czyli wkład kominkowy z zamkniętą komorą spalania, który przeznaczony jest do montażu w domu z rekuperacją wraz z obudową kominkową lub portalem kominkowym.

W dodatku portal kominkowy lub obudowa kominkowa jest dopasowana do wkładu kominkowego z zestawu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Cena takiego zestawu jest niższa, niż w sytuacji zakupu wkładu kominkowego oraz wykończenia kominka osobno, co dodatkowo zmniejsza koszty!

W skład zestawu nie wchodzą gotowe elementy do złożenia zestawu, ze względu na bardzo częstą indywidualną sytuację montażową np. wysokość otworu do komina albo jego średnicę lub indywidualne preferencje co do koloru i rodzaju kratki kominkowej. Co bardzo często generuje, że niby standardowe elementy, mogą okazać się nie wystarczające, co zmusza Klienta do dokupienia brakujących elementów montażowych.

Dlatego podjęliśmy decyzję, o przygotowaniu specjalnej oferty na zestaw kominkowy, czyli wkład kominkowy do rekuperacji oraz portal kominkowy lub obudowa kominkowa, które są wykonane z naturalnego kamienia, a pozostałe elementy, można indywidualnie nabyć adekwatnie do Twojej sytuacji montażowej.