Ciepło w ogrodzie

W tej kategorii znajdują się produkty do ogrodu lub tarasu, które tworzą ciepło w chłodniejsze wieczory jak i światło po zmroku.

Proponujemy Państwu stylowy ogrzewacz gazowy jakim jest PATIO, który zapewnia ciepło i światło wszędzie tam, gdzie chcemy stworzyć wyjątkowy i niepowtarzalny nastrój.
Jego wyjątkowymi cechami są:
- piękna 4-stronna ekspozycja ognia,
- atrakcyjny design, 
- intuicyjna obsługa, 
- sterowanie pilotem.
PATIO jest jedyną w swoim rodzaju gazową lampą tarasową lub ogrodową.

W sytuacji stosowania ogrzewacza gazowego ogień jest pod kontrolą, a to dzięki specjalnie zaprojektowanemu palnikowi, który nadaje naturalny ogień. System sterujący, który jest oparty na podzespołach Mertik Maxitrol pozwala na regulację wysokości płomienia.

Ogrzewacz gazowy PATIO to gwarantuje bezpieczeństwo, poprzez zastosowane innowacyjnego rozwiązania i chronią przed niepożądanym kontaktem ze strony najmłodszych członków rodziny oraz domowych zwierząt.

PATIO jako ogrzewacz gazowy to również stylowa aranżacja, nadaje każdemu spotkaniu oryginalny i niepowtarzalny charakter.  PATIO To nie tylko dekoracja, ale stanowi również źródło ciepła i światła.
Dzięki niemu upiększysz swoim gościom oraz domownikom korzystanie z uroków otwartej przestrzeni po zmroku oraz w chłodniejsze dni.

Ogrzewacz gazowy to niepowtarzalna elegancja, dzięki formie i nowoczesnemu designu.
Uniwersalna kolorystyka w bieli lub czerni sprawiają, że idealnie wkomponuje się w każde miejsce. Dzięki niemu taras i ogród nabiorą niepowtarzalnego i jedynego w swoim rodzaj charakteru.

Niezapomniane chwile, a to dzięki PATIO momenty związane ze spotkaniami rodzinnymi na zawsze zapadną w pamięci, będą przywoływać piękne wspomnienia i kojarzyć się z czasem spędzonym w wyjątkowej, ciepłej atmosferze i oryginalnym otoczeniu.

PATIO jako ogrzewacz gazowy to sposób na niepowtarzalny klimat w Twoim ogrodzie!

Filtr produktów

Włączone filtry:
Producent v
Cena v