Usługa montażu

W sytuacji zakupu i montażu kominka działamy następująco:

 1. Określenie oczekiwań co do wymarzonego kominka 
  Pod czas pierwszego kontaktu z Klientem wysłuchujemy wszystkich niezbędnych informacji, zadajemy pytania i podajemy możliwości oraz propozycje.

 2. Dbamy o bezpieczeństwo
  Przed montażem urządzenia grzewczego, czy to kominka lub piecyka wolnostojącego zawsze konieczna jest wizyta kominiarska.
  Dbamy o prawidłowe funkcjonowanie Twojego kominka oraz o bezpieczeństwo Klienta, dlatego konieczne jest dostarczenie nam pozytywnej opinii o możliwości podłączenia urządzenia grzewczego do istniejącego przewodu dymowego.

 3. Oględziny na miejscu inwestycji
  Po określeniu potrzeb i wizycie kominiarskiej umawiamy się na przyjazd Pana Montera na miejsce inwestycji. Wówczas wykonujemy konieczne pomiary w miejscu, w którym będzie znajdować kominek.

 4. Tworzenie projektu kominka 
  Przedstawiamy kilka propozycje kilku wkładów kominkowych, które są odpowiednie do oczekiwań Klienta i sytuacji montażowej.
  Następnie nasza projektantka przygotowuje projekt wymarzonego kominka.
  Na podstawie oględziny i pomiarów tworzymy projekt bryły kominka, który jest dostosowany do sytuacji montażowej i wybranego wkładu. 
  Jak będą gotowe pokazujemy je Państwu.

 5. Podpisanie umowy
  Po zaakceptowaniu projektu kominka przygotowujemy umowę.
  Wówczas pobieramy zaliczkę. Ustalamy termin montażu.

 6. Montaż
  W ustalonym terminie nasi montażyści wraz z wkładem kominkowym i potrzebnymi materiałami przystępują do instalacji urządzenia.

 7. Rozpalenie
  Po zakończonej usłudze montażowo - budowlanej, podpisujemy protokół zdawczo-odbiorczy i dokonujemy pierwszego próbnego rozpalenia.

 8. Zapłata
  Po zakończeniu montażu następuje spłata różnicy pomiędzy wartością zaliczki a wartością całkowitą. Zostanie ona uregulowana gotówką w ostatnim dniu wykonania usługi do rąk montera. Płatność za usługę nastąpi po wykonaniu wszelkich zleconych prac.