Kominki klasyczne

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą obejmującą marmurowe lub wykonane z trawertynu portale kominkowe. Polecamy między innymi bogato i efektownie zdobione portale marmurowe w stylu francuskim, które są ręcznie i precyzyjnie wykonywane, idealne pasujące do klasycznego salonu. 

W ofercie naszego sklepu posiadamy również portale marmurowe - proste, klasyczne w stylu angielskim, idealnie wypełniające minimalistyczne wnętrza nadając im klimatu.
Bogata oferta naszego sklepu pozwoli Państwu na wybór kominka, który idealnie będzie pasował do wybranego przez Państwa pomieszczenia.

Dodatkowo wszystkie modele mogą zostać przez nas wykonane z dowolnego kamienia i w wybranej przez Klienta kolorystyce, co umożliwia dopasowanie ich do wystroju wnętrza.

Wszystkie kominki portalowe mogą również zostać dopasowane do posiadanego przez Inwestora wkładu kominkowego lub do sytuacji montażowej.
Szerokie możliwości personalizacji naszych wyrobów sprawiają, że z powodzeniem możemy sprostać wymaganiom każdego z naszych Klientów.